Registruotis
RU EN LT
Pasvalys - Biržai - Rokiškis
Duomenų bazė apie ekonomines veiklas kaime

Vyndario kaimo turizmo sodyba „Roksala“

Raimundas Nagelė
Rokiškio r. sav., Pandėlio sen., Taručių k.
Vertinimas:
Dalintis:

Taručių kaime, Rokiškio rajone, prie pat sienos su Latvija įsikūrusi kaimo turizmo sodyba „Roksala“. Ramioje vietoje, šalia Suvainiškio telmologinio draustinio esančioje sodyboje Jūsų lauks iki 60 žmonių talpinanti pokylių salė, antrame pastato aukšte įrengti šeši kambariai su visais patogumais. Norintieji galės išsivanoti pirtyje, pastatytoje prie pat tvenkinio kranto.

Šeimoje turime senas naminio vyno darymo tradicijas ir net devyni sodyboje gaminami lietuviški naminiai vynai turi Lietuvos tautinio paveldo sertifikatus. Apsilankiusieji sodyboje galės ne tik apžiūrėti šiauriausią Lietuvoje vynuogyną ir paragauti įvairių vaisių bei uogų vyno, bet ir susipažinti su vyno gamybos subtilybėmis, užsisakyti edukacinę programą „Vyno kelias“. Taip pat suteiksime galimybę žvilgtelėti į sodybos pasididžiavimą – vyno rūsį, su jame sukaupta vyno kolekcija.

Kadangi sodyba yra prie pat didžiulio miško masyvo, tai puiki galimybė uogauti, grybauti, ar tiesiog pabūti gamtos apsuptyje.

Gydytoju pagalba medo Stiprus kartu Korona stop Gražiausias domenas 2020 Pasvalio skelbimai Rokiškio rajono vietos veiklos grupė Pasvalio rajono Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka Pasvalio rajono vietos veiklos grupė GNS Tetirvinai Biržų VVG Biržų TIC ROKIŠKIO rajono savivaldybės viešoji biblioteka